Banka Hesabına Haciz Talebi Örneği

Borçlunun banka hesabına haciz talebi örneği, banka hesabına haciz 89/1 haciz ihbarnamesi, adana avukat gibi bilgileri makalemizde bulabilirsiniz

İcra İflas Kanunu’na göre icra takibi kesinleştikten sonra borçlunun banka hesabına haciz konulabilmesi mümkündür. Bu makalemizde de banka hesabına haciz talebi örneği paylaşılmaktadır.

Banka Hesabına Haciz Talebi Örneği

ADANA …. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

DOSYA NO: 201../…..

Yukarıda esas numarası yazılı dosyamız borçlusu ………………………… (TC: ……………………)’nın; Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Anonim Şirketi, Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü, Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı, Türkiye Garanti Bankası Anonim Şirketi, Yapı Ve Kredi Bankası Anonim Şirketi, Denizbank Anonim Şirketi, Qnb Finansbank Anonim Şirketi, Türk Ekonomi Bankası Anonim Şirketi’nin Vadesiz Türk Parası Hesabı, Yatırım Hesabı Serbest Bakiye, Vadesiz Yabancı Para Hesabı,Kıymetli Maden Hesabı (Vadesiz Altın Hesabı Dahil), B Tipi Yatırım Fonu (B Tipi Likit ve Kısa Vadeli Tahvil-Bono Fonu), Hazine Bonosu & Devlet Tahvili(TL), Repo, Diğer Fonlar ve A Tipi Yatırım Fonu, Vadeli Türk Parası Hesabı, Vadeli Yabancı Para Hesabı, Kıymetli Maden Hesabı (Vadeli Altın Hesabı dahil), Anapara Koruma Amaçlı ve Anapara Garantili Fonlar, Hisse Senedi,Diğer (Hazine Bonosu & Devlet Tahvili/YP), Eurobond, VOB, Özel Sektör Tahvili v.b. menkul kıymetler), Alış Satış Emri Olan Kıymetler (Niteliği Değişebilen Varlıklar) hesap türlerine, doğmuş ve doğacak hak ve alacaklarına haciz konulması için haciz müzekkeresi gönderilmesini talep ederim. …/…/….

Alacaklı Vekili
Av. Selce MARAŞ BÜKEN

Diğer makalelerimize buradan ulaşabilir veya büromuzdan randevu almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir