Hakkımızda

Büken Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Adana’da Avukat Selce MARAŞ BÜKEN tarafından kurulmuş olup, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Memur Disiplin Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, Kripto Para Hukuku, Yabancılar Hukuku ve Sigorta Hukuku alanları başta olmak üzere, insan haklarına saygı, hukuk devleti ve adil ve eşit yargılama ilkelerine dayalı hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Adana merkezinde bulunan büromuz, Adana’nın yanı sıra Mersin ve diğer çevre illerde de hukuki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Büromuz, çalışma alanlarına devamlı olarak yenilerini ekleyerek büyümesini sürdürmekte ve ancak büyürken, müvekkilleriyle olan birebir iletişiminden ve butik hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Bu anlamda, müvekkillerimizle güven temelli bir ilişki geliştirmekte ve böylece mesuliyetimizin bilincinde ve müvekkillerimizin amaçları doğrultusunda hareket etmekteyiz. Çalışma ilkelerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Av. Selce MARAŞ BÜKEN Hakkında,

Av. Selce MARAŞ BÜKEN, ortaöğretimini Mersin Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi‘nde tamamladıktan Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nden mezun olmuştur. Staj eğitimini Ankara Barosuna kayıtlı olarak tamamlamış, Adana Avukatı olarak Adana Barosuna kayıtlı biçimde avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.

İyi derecede İngilizce bilgisi ile yabancı müvekkillerine de hizmet sunan Avukat Selce MARAŞ BÜKEN, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Bilişim Suçları, Aile Hukuku, Boşanma Davaları, İdari Yargı Davaları, Disiplin Davaları, Memur Disiplin Hukuku, İş Hukuku, Kripto Para Hukuku ve Hukuki Danışmanlığı başta olmak üzere, bireysel ve kurumsal avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir.