Yasal Uyarı

Av. Selce MARAŞ BÜKEN’in iş bu web sitesi ve içinde yer verilen tüm bilgiler, genel bilgi sağlamak amaçlı olup, içeriğinin Türkiye Barolar Birliği tarafından yayımlanan Mesleki Kurallara, Reklam Yasağı Hakkındaki Yönetmeliği’ne, Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olması amaçlanmıştır.

İş bu web sitesi içinde verilen bilgilerin hiçbiri tavsiye niteliğinde olmayıp, site içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımı sonucunda doğacak zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sunulan makale ve örnek dilekçelerin ziyaretçinin uyuşmazlığı hakkında danışmanlık hizmeti alması olarak yorumlanması mümkün değildir.

İş bu web sitesinin ziyaret edilmesi, ziyaretçilerimiz ile vekil-müvekkil ilişkisi doğurmamaktadır. Vekalet ilişkisi kurmak isteyen olası müvekkillerimizin büromuz ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Site içeriğinde yer alan makalelerin tamamı Av. Selce MARAŞ BÜKEN tarafından yazılmıştır ve Av. Selce MARAŞ BÜKEN’in izni olmaksızın kullanılması, yayınlanması veya kopyalanması yasaktır.

Siteyi kullanan tüm ziyaretçilerimiz yukarıda yazılı şartları kabul etmiş sayılırlar.